Elektros darbai, signalizacijos sistemos, įkainiai

SILPNŲ SROVIŲ ĮRENGIMAS

Silpnų srovių sistemų (televizijos, interneto, signalizacijos) įrengimas yra labai svarbi bei būtina šiuolaikinio būsto ar biuro paruošimo eksploatavimui dalis. Projektuojame ir išvedžiojame kampiuterių, kabelinės televizijos, laidinių telefonų tinklus, montuojame signalizacijos sistemas namams, biurams, garažams. Televizija ar internetas gyventojų būstuose jau kuris laikas yra savaime suprantami, tačiau paskutiniu metu ne mažiau aktualus tampa ir signalizacijos montavimas.


Galimas belaidės arba laidinės signalizacijos pajungimas. Esant galimybei, visada parankiau rinktis laidinę, kadangi tokios signalizacijos kaina mažesnė, ji patikimesnė ir nereikalauja jokios priežiūros.


Signalizacijos įrengimas prasideda nuo patalpų planų peržiūros bei signalizacijos komponentų išdėstymo tame plane. Nuo patalpų ploto ir jų išdėstymo labai priklauso signalizacijos montavimo kaina. Laidinė signalizacija turi tokius komponentus: klaviatūra, magnetiniai kontaktai, judesio jutikliai, gaisro jutikliai, kabeliai, vidinis ir išorinis garso aliarmai. Visa tai būtina racionaliai išdėlioti.


Nuosavuose namuose dažnai montuojama signalizacijos imitacija, kuri savo kaina yra labiau prieinama, tačiau nė kiek ne prasčiau atbaido galimus įsilaužėlius.