Elektros darbai, signalizacijos sistemos, įkainiai

SIGNALIZACIJA NAMUI

Kiekvienam iš mūsų svarbiausias dalykas yra namų saugumas, todėl statydami naujus namus arba renovuodami senus, ieškome būdų, kaip saugumą užtikrinti. Dažniausia ir patikimiausia apsauga yra apsauginė signalizacija namui. Šiandien, praktiškai, nerasime naujo arba renovuoto namo, kuriame nebūtų sumontuotos signalizacijos namams.


Signalizacijos pagal paskirtį yra vietinės, kai suveikus signalizacijai, pasigirsta garsinis signalas ir/ arba yra siunčiamas SMS pranešimas vartotojui ir signalizacijos, priduodamos saugos tarnyboms. Iš esmės, tai yra ta pati signalizacija, tik, jei signalizacija bus aptarnaujama saugos tarnybos, ji stato papildomą bloką. Tačiau tiek saugos tarnybos, tiek mes akcentuojame, kad signalizacija neapsaugo nuo vagystės, ji tik informuoja apie įsilaužimą į namus ir sutrumpina vagystės laiką.


Signalizacijų pagal gamintojus yra labai daug ir įvairių. Pagal tai neretai skiriasi ir signalizacijos namui kaina, tačiau mes visada rekomenduojame signalizaciją rinktis ne pagal kainą, bet pagal patikimumą ir signalizacijos galimybes. Siūlome rinktis tokių gamintojų signalizacijas kaip Paradox, DSC, Inim ir montavimo darbus patikėti atestuotiems šios srities specialistams. Vis dėl to, kalbame apie Jūsų turto saugumą. Apsaugos sistemos namams yra parenkamos specialisto pagal Jūsų šeimos poreikius bei įpročius, vartotojai dažniausiai renkasi tik valdymo pultelio dizainą ir galimybes.

Visada patariame apie signalizaciją pagalvoti pirmajame statybų etape ir laidus signalizacijai išvedžioti kartu su visa elektros instaliacija. Jei tada galvojote, kad signalizacijos Jums nereikia, o vėliau persigalvojote, galime sumontuoti bevielę signalizaciją. Tačiau tiek belaidės signalizacijos įranga, tiek montavimo darbai kainuoja brangiau, o jos aptarnavimas – sudėtingesnis. Taip pat visada siūlome įsirengti signalizaciją statybų pradžioje ir turėti ją visų statybų metu. Tokiai signalizacijai reikėtų sugeneruoti bent 4–5 skirtingus kodus. Vieną duoti plytelių klojimo meistrams, kitą – elektrikams, trečią – santechnikams ir pan.. Vagystės atveju nekils problemų išsiaiškinti, kieno tai darbas, nes signalizacija išsaugoja visus signalizacijos įjungimo/ išjungimo įvykius.