Elektros darbai, signalizacijos sistemos, įkainiai

PRAĖJIMO KONTROLĖS SISTEMOS

Praėjimo kontrolės sistemos dažniausiai yra naudojamos administracinės paskirties pastatuose, taip pat daugiabučiuose namuose. Pagrindinė įeigos kontrolės sistemos paskirtis – tai įleisti į pastatą tik žmones, kurie turi teisę į jį patekti, apsisaugoti nuo nepageidaujamų pašalinių asmenų. Įeigos kontrolė itin dažna yra biuruose, verslo centruose, daugiabučiuose.


Įeigos kontrolė susideda iš valdymo bloko ir valdomų durų. Durų valdymas galimas kortelėmis, specialiais žymekliais, kodais, pirštų antspaudais ir pan. Kai kurios praėjimo kontrolės sistemos turi darbo laiko apskaitos modulį. Įeigos kontrolės sistema be darbo laiko apskaitos modulio vykdo tik durų atidarymo/ uždarymo funkciją. Su darbo laiko apskaitos moduliu papildomai dar kontroliuoja, pavyzdžiui, darbuotojų darbo laiką. Tai palengvina administravimą, apskaitą, darbo laiko tabelio pildymą ir pan.

Vienas iš pagrindinių sistemos parametrų – tai jos dydis ir plečiamumas. Sistema gali valdyti keletą skirtingų durų, todėl reikia iš anksto numatyti, kiek gali būti kontroliuojamų įėjimų. Galima rinktis arba didesnę sistemą su rezervu, arba sistemą, kurią vėliau galima plėsti papildomais moduliais.